خودكار تبليغاتي هديه‌اي براي همه

با توجه به تحقيقات انجام شده بر روي استفاده از هداياي تبليغاتي خاص توسط شركت‌هاي معروف و مختلف، خودكار تبليغاتي جايگاه اول را در ميان دسته اقلام تبليغاتي كه به عنوان گسترش نام برند و افزايش فروش توزيع شده‌اند، كسب كرده‌اند. خودكار تبليغاتي كه به عنوان بهترين هديه تبليغاتي انتخاب مي‌شود چه چيزي است؟

در ميان تمام هدايايي كه به هدف تبليغ برند در بين مردم و مشتريان توزيع مي‌شوند، خودكار تبليغاتي به دليل بسياري از دلايل، بيش‌ترين ارتباط را پيدا مي‌كند. آنها براي همه مفيد هستند، صرف‌نظر از جنسيت، سن، مليت، محل اقامت و غيره. هيچ فرد با سوادي در روي زمين وجود ندارد كه در جيب، روي ميز و يا در خودروي خود، خودكار نداشته باشد. بنابراين ارزش تبليغاتي اين آيتم‌هاي تبليغاتي قابل ستايش است.

شركت‌ها مي‌توانند لوگو و نام برند خود را بر روي اين خودكارها چاپ كنند و يك روش ظريف و مقرون‌ به‌ صرفه از تبليغات را ارائه دهند. نه تنها كاربر بلكه افرادي كه در اطراف آن فرد هستند چه در محل كار و يا در كلاس درس و يا هر جاي ديگر زماني كه خودكار تبليغاتي شما مورد استفاده قرار مي‌گيرد، با نام برند شما آشنا شده و در صورت نياز به محصولات و يا خدمات، شما را انتخاب خواهند كرد.

بدون شك، افراد وقتي خودكار را مي‌بينند، اولين چيزي كه به آن توجه خواهند كرد، نام برند و طرح لوگوي شما خواهد بود. اگر اين قدرت در تبليغ برند شما باشد، چرا يك خودكار براي ارزشمندترين مشتريان خود انتخاب نمي‌كنيد؟ شما مي‌توانيد انواعي از خودكار تبليغاتي را پيدا كنيد و با قرار دادن نام برند و لوگو آن را سفارشي كنيد. براي شركت‌هاي كوچك اين محصول به عنوان هديه شركتي ايده‌ آل با بودجه‌اي كم خواهد بود.

خودكار تبليغاتي مناسب براي نمايشگاه‌ها  

فرض كنيد در يك نمايشگاه تجاري شركت مي‌كنيد كه در آن هزاران نفر هر روز جمع مي‌شوند. يك نمايشگاه تجاري بهترين راه براي اعلام شروع به توليد محصولي جديد از شركت شما است. بنابراين شما مجهز به استراتژي‌هايي براي جذب بيشتر و بيشتر مشتريان به غرفه‌تان بايد باشيد.
علاوه بر اين، شما قصد داريد آنها را در آينده نزديك به عنوان مشتريان احتمالي خود ملاقات كنيد. روش‌هاي تبليغ معمول مانند بيلبورد، نمايش عكس محصول يا يك كاتالوگ درباره مشخصات محصول نمي‌توانند به شما در به دست آوردن نتايج مورد نظر، كمك كنند.

خودكار تبليغاتي بهترين كاربرد را در چنين وضعيتي پيدا مي‌كند. هداياي تبليغاتي خود را در غرفه‌تان هديه كنيد تا شاهد ازدحام بازديدكنندگان در مقابل غرفه شركت خود باشيد، يك خودكار جذاب و مد روز كه قيمتي پايين دارد، همراه با لوگو و نام برند كه بر روي گيره و يا بدنه آن چاپ مي‌شود، باعث خواهد شد افراد همواره به ياد شركت شما باشند.
مشتريان از دريافت يك هديه مفيد از شما راضي خواهند بود و قطعا از هوش شما در انتخاب اين موارد تبليغاتي كارآمد قدرداني مي‌كنند و در صورت نياز از خدمات شما استفاده خواهند كرد.

بدون شك، مشتريان بيشتري از غرفه شما ديدن مي‌كنند و اين نمايش را به يك كمپين تبليغاتي موفق برند تبديل مي‌كنند. شما به زودي متوجه خواهيد شد كه هداياي تبليغاتي بازگشت بيشتر سرمايه را براي شما به ارمغان مي‌آورند. از كل بودجه كه صرف برنامه‌ريزي و سازماندهي اين رويداد مي‌كنيد، بخش كوچكي از آن صرف هداياي تبليغاتي مي‌شود اما بازده بالايي خواهد داشت.
در كمپين تبليغاتي خود از خودكار تبليغاتي بادوام و مرغوب استفاده كنيد تا معرف خوبي از كسب و كار شما باشد. محصولات تبليغاتي كه شما براي تبليغات برند خود استفاده مي‌كنيد نشان دهنده محصولات و خدمات شما هستند از محصولات با دوام و مرغوب استفاده كنيد تا حسن نيت افراد را نسبت به برند خود جلب كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط novin | ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۱:۴۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

سيستم‌هاي توزين نوار نقاله براي عمليات توزين مواد در حال نقل و انتقال

شركت‌هاي پركار در معادن، بسياري از مواد معدني را از زمين استخراج و براي انتقال آماده مي‌كنند. به راستي معادن، كارخانجات سيمان، دستگاه‌هاي حاضر سازي زغال سنگ، ماشين آلات شن و ماسه، معادن زغال سنگ و كارخانه‌هاي سنگ‌زني سنگ معدن، مقدار زيادي مواد سنگين را به چهره عمده به كار مي‌برند كه بايد آنها را وزن كرده و سپس بازبيني كنند و به سنگ شكن‌ها، ماشين آلات و غربال‌ها براي پردازش بفرستند.


سيستم‌هاي توزين نوار نقاله تقسيم مهمي از سيستم حمل و نقل مواد فله معدني هستند. سيستم توزين نوار نقاله به شما پروانه مي‌دهد الي به خروجي و ليست موجودي و يا تنظيم مقدار محصول نظارت داشته باشيد و همچنين اطلاعات حياتي براي مديريت كارساز بر كسب و كار را براي شما فراهم مي‌كند.

سيستم توزين نوار نقاله شامل سه عنصر اصلي است: ماژولهاي توزين با لودسل هايي كه وزن مواد روي تسمه را اندازه مي‌گيرند، سنسور سرعت تسمه و كنترلر كه به لودسل ها و سرعت سنج متصل مي شود و نرخ عبور مواد و جمع همه وزن مواد عبور شده را نشانه مي دهد.

سيستم توزين نوار نقاله دربرگيرنده يك يا دو آيدلر بسته به گونه نوار نقاله است. اين آيدلرها وزن را متحمل مي‌شوند و وزن مواد روي تسمه را اندازه مي‌گيرند. سنسور سرعت به طور مكانيكي به سرنوشت درام تسمه متصل شده و جرياني از پالس فرآوري مي‌كند.

هر پالس يك واحد از حركت تسمه را اثر مي‌دهد. بسامد جريان پالس متناسب با سرعت تسمه است. كنترلر سيگنال‌هاي خروجي از لودسل ها و سنسور سرعت را براي رسيدن به ريت جريان مواد و همه مواد منتقل شده يكي كردن مي‌كند.ادامه مطلب
نوشته شده توسط novin | ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۳:۲۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي لودسل

لودسل يك مبدل است كه نيرو را به يك خروجي قابل اندازه‌گيري الكتريكي تبديل مي‌كند. اگر چه طيف وسيعي از لودسل‌ها وجود دارند، لودسل‌هاي مبتني بر فشار رايج‌ترين مدل مورد استفاده هستند.


به جز آزمايشگاه‌هاي خاصي كه همچنان از مكانيسم‌هاي مكانيكي دقيق استفاده مي‌كنند، لودسل‌هاي مبتني بر فشار، صنعت باسكول را تغيير داده‌اند. لودسل پنوماتيكي (بادي) در مواردي مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه ايمني و بهداشت مهم است و لودسل هيدروليكي در نقاط دور افتاده استفاده مي‌شود، زيرا نيازي به منبع تغذيه ندارد. دقت اندازه گيري لودسل مبتني بر فشار در محدوده 0.03٪ تا 0.25٪ بوده و تقريبا براي تمام برنامه‌هاي كاربردي صنعتي مناسب است.

درباره لودسل بيشتر بدانيد

تاريخچه لودسل

قبل از اين كه لودسل مبتني بر فشار به روشي مرسوم براي وزن‌گيري صنعتي تبديل شود، ترازوهاي اهرمي مكانيكي به طور گسترده‌اي مورد استفاده قرار مي‌گرفتند. ترازوهاي مكانيكي مي‌توانند همه چيز را از كاميون‌ها گرفته تا واگن‌هاي راه آهن را وزن كنند و مي‌توانند به طور دقيق و قابل اعتماد وظايف خود را انجام دهند، به ويژه اگر به درستي كاليبره و نگهداري شوند. روش عمليات مي‌تواند شامل استفاده از مكانيسم متعادل كننده وزن يا تشخيص نيروي توسعه يافته توسط اهرم‌هاي مكانيكي باشد. اولين سنسورهاي نيرو قبل از مدل‌هاي فشاري، شامل طراحي‌هاي هيدروليكي و پنوماتيكي هستند.

در سال 1843 فيزيكدان انگليسي سر چارلز ويتستون يك مدار پل را طراحي كرد كه مي‌توانست اختلاف مقاومت الكتريكي موجود در سيستم‌هاي مبتني بر فشار را اندازه‌گيري كند. مدار پل ويتستون براي اندازه گيري تغييرات مقاومت كه در جابجايي‌هاي فشار به وجود مي‌آيد، ايده‌آل است. اگرچه نخستين سوئيچ سيم مقاومت در دهه 1940 توسعه يافت، اما تا زماني كه دانش مدرن الكترونيك نتوانست تكنولوژي جديد را از نظر فني و اقتصادي امكان پذير كند، مورد استفاده قرار نگرفت. با اين حال، تا آن زمان، گيج‌هاي فشار هم در اجزاي ترازوهاي مكانيكي و هم در لودسل‌هاي مستقل مورد استفاده قرار مي‌گرفتند.

ادامه مطلب


ادامه مطلب
نوشته شده توسط novin | ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۴:۵۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |